KONST / Litografier / Grafiskt blad 16182074
nr 1618 2074
Grafiskt blad
Pablo Picasso (efter). Éditions Cercle D art, Paris 1964, Fernand Chenot Lithographe, no 67. Ej signerad. Oramat löst blad. Bladets mått: 63,5x50 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 07:32:37)
Uppdatera
Visning
fredag 3/5, lördag 4/5, söndag 5/5 och måndag 6/5
Auktionen
avslutas:
måndag 6 maj kl 19:45:00
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor